O škole

na web01

Škola interiérového dizajnu designDOT je otvorená už takmer 10 rokov vám všetkým, ktorých interiérový dizajn baví, a chcete sa dozvedieť viac. Venujeme sa ďalšiemu vzdelávaniu dospelých, naše školenia sú určené pre každého z vás bez obmedzenia. Nezáleží na tom, či je navrhovanie interiérov hobby, či aktuálna potreba (ak práve staviate, rekonštruujete, zariaďujete) alebo sa mu chcete venovať profesionálne.

Naše lektorky sú architektky s aktívnou praxou a budú vás učiť na základe práce, ktorú robia pre svojich klientov dennodenne. Študijný plán je rozdelený na samostatné nadväzujúce kurzy, aby ste si vedeli z termínov vybrať taký, ktorý vám bude vyhovovať. Konajú sa v našej učebni v tichej ulici v centre Bratislavy. Na kurze nikdy nie je viac ako 8 účastníkov, a vždy sa im venujú aspoň dve z nás. Individuálny prístup zaručuje to, že si vedomosti priamo na kurze osvojíte a zároveň vyskúšate na praktických cvičeniach.

Naše kurzy sú akreditované Ministerstvom školstva SR a po absolvovaní úvodnej trojice školení Interiér v kocke získavate Certifikát školy interiérového dizajnu. Tešíme sa na stretnutie s vami.